Perşembe, Temmuz 18, 2024

Ürosan Kimya Sanayii A.Ş. Türkiye de sünger üretiminin öncülerinden biri ve MARKA olarak satılan ilk sünger olup 1974 yılından bugüne kalitesiyle ve geniş ürün gamıyla sünger pazarına örnek olmuş bir kuruluştur.

Pazara sunduğu ürünleriyle Türkiye de sünger deyince ilk akla gelen Ürosan kalitesi ve hızlı sevkiyatı ile bir marka haline gelmiştir. 

Sektörde oturma grupları, yatak, otomotiv endüstrisi, tekstil endüstrisi ve diğer teknik kullanım alanlarına hitap eden kaliteli süngerler ile kullanıcının güvenini kazanarak yolumuza devam etmekteyiz.

Bize ne istediğinizi söyleyin; biz üretelim iddiamız baki olup, fabrikamız 35.000m2 alanda 15.000m2 kapalı alan olarak  Velimeşe/Ergene’de faaliyet gösterip her türlü siparişinizi hazırlayabilecek uzman ekibimizle ürettiğimiz her ürünün arkasını mühürlüyoruz.

Ürosan her zaman sentetik sünger üretiminde ilklerin üreticisi olmuştur;

Visco sünger üretimi
Kuştüyü (Çok Yumuşak) Sünger Üretimi
Alev Laminasyon Sünger Üretimi
Alev Geciktirici Sünger Üretimi
Hidrofil Sünger Üretimi
Kap Sünger Üretimi
32 Dansite Süper Sert sünger üretimi
Polyester sünger
Filitrelik(Retiküle)
HR sünger üretimi
HLB sünger üretimi gibi ürünlerin üretimine ÜROSAN öncülük yapmıştır.

Türkiye’de Polyester ve filtrelik üretiminde tek olan firmamız süngerde önce kalite kavramını getiren ve imal ettiği süngerlere dansite kaşesi vurarak arkasında duran Ürosan, sektörde her zaman ilklerin üreticisi olup ilerki yıllarda da yeni ürünleriyle pazarda ilk olma geleneğini devam ettirecektir...

UROSAN KİMYA YÖNETİM KURULU 

11.12.2020 Tarihli Genel Kurul Kararı ile 3 Yıllık bir süre için aşağıdaki zevattan müteşekkildir.

Gökçen KORKMAZ - Yönetim Kurulu Başkanı 

Hüseyin TAŞKAN - Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı 

Davit ESKİNAZ - Yönetim Kurulu Üyesi